RN73C2A75RBTG
MFR.Part #
RN73C2A75RBTG
JLCPCB Part #
C4158850
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS