CRGCQ0805F180K
MFR.Part #
CRGCQ0805F180K
JLCPCB Part #
C4017353
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS