CRG0603F510R
MFR.Part #
CRG0603F510R
JLCPCB Part #
C2095813
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS