RM10F2054CT
MFR.Part #
RM10F2054CT
JLCPCB Part #
C4158234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS