ERJ-P06F2742V
MFR.Part #
ERJ-P06F2742V
JLCPCB Part #
C4244729
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS