CRGCQ0805F12R
MFR.Part #
CRGCQ0805F12R
JLCPCB Part #
C4069140
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS