CRGCQ0603J4R7
MFR.Part #
CRGCQ0603J4R7
JLCPCB Part #
C3949649
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS