RN73R1JTTD59R7B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD59R7B50
JLCPCB Part #
C2518848
Description
-55℃~+155℃ 0.1W 59.7Ω 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS