RN73R1JTTD1203B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1203B25
JLCPCB Part #
C4117692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS