CRGCQ0603F820K
MFR.Part #
CRGCQ0603F820K
JLCPCB Part #
C2073668
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS