CRGCQ0603F560R
MFR.Part #
CRGCQ0603F560R
JLCPCB Part #
C2073741
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS