CPF0201B2K21E
MFR.Part #
CPF0201B2K21E
JLCPCB Part #
C4021805
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS