H47K32BZA
MFR.Part #
H47K32BZA
JLCPCB Part #
C3365119
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS