SQPW10100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQPW10100RJ
JLCPCB Part #
C1368632
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 100Ω 10W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS