CRGCQ0603F15R
MFR.Part #
CRGCQ0603F15R
JLCPCB Part #
C2082072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS