CRGH2512F8K66
MFR.Part #
CRGH2512F8K66
JLCPCB Part #
C1706091
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS