CRGCQ0603F120R
MFR.Part #
CRGCQ0603F120R
JLCPCB Part #
C3986573
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS