H8150KFZA
MFR.Part #
H8150KFZA
JLCPCB Part #
C1403410
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS