CRGCQ0402J33K
MFR.Part #
CRGCQ0402J33K
JLCPCB Part #
C2073584
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS