RU73X1E57R6LTDF
MFR.Part #
RU73X1E57R6LTDF
JLCPCB Part #
C4102950
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS