CRGCQ0402F18R
MFR.Part #
CRGCQ0402F18R
JLCPCB Part #
C2081658
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS