CRGCQ0402F12K
MFR.Part #
CRGCQ0402F12K
JLCPCB Part #
C4149964
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS