CRG0805F12R
MFR.Part #
CRG0805F12R
JLCPCB Part #
C2077094
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS