CRG0603F470K
MFR.Part #
CRG0603F470K
JLCPCB Part #
C2096735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS