CRG0402F470K
MFR.Part #
CRG0402F470K
JLCPCB Part #
C2098780
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS