3430B2F4R7TD
MFR.Part #
3430B2F4R7TD
JLCPCB Part #
C5501951
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS