H82K1BZA
MFR.Part #
H82K1BZA
JLCPCB Part #
C1406272
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS