CRG0201F511K
MFR.Part #
CRG0201F511K
JLCPCB Part #
C2110335
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS