NS01WMJ0360TEE
MFR.Part #
NS01WMJ0360TEE
JLCPCB Part #
C2782099
Description
-55℃~+155℃ 25V 36Ω 50mW ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS