CRG0201F110K
MFR.Part #
CRG0201F110K
JLCPCB Part #
C2112099
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS