CPF-A-0603B51RE
MFR.Part #
CPF-A-0603B51RE
JLCPCB Part #
C1857575
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 50V 51Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS