CPF1206B93R1E1
MFR.Part #
CPF1206B93R1E1
JLCPCB Part #
C1704245
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS