ERA-8AHD12R4V
MFR.Part #
ERA-8AHD12R4V
JLCPCB Part #
C20017993
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS