CPF1206B6K65E1
MFR.Part #
CPF1206B6K65E1
JLCPCB Part #
C4132125
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS