SMW5470RJT
MFR.Part #
SMW5470RJT
JLCPCB Part #
C4230924
Package
SMD,13.5x7.3mm
Description
-55℃~+200℃ 470Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,13.5x7.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS