TNPU1206294KBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206294KBZEN00
JLCPCB Part #
C4275019
Description
-55℃~+125℃ 250mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS