CPF1206B4R12E
MFR.Part #
CPF1206B4R12E
JLCPCB Part #
C4023139
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS