RN73C2A1K4BTD
MFR.Part #
RN73C2A1K4BTD
JLCPCB Part #
C3940546
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS