T9EV1D24-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9EV1D24-12
JLCPCB Part #
C1565508
Package
Plugin,27.4x32.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 15ms 15ms 250V@AC 30A AgSnO2 插件,27.4x32.5mm Power Relays ROHS