CPF1206B324KE1
MFR.Part #
CPF1206B324KE1
JLCPCB Part #
C4053286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS