SG73P2BRTTD4750D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4750D
JLCPCB Part #
C7311606
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS