CPF1206B30KE1
MFR.Part #
CPF1206B30KE1
JLCPCB Part #
C4168821
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS