CPF1206B2K32E1
MFR.Part #
CPF1206B2K32E1
JLCPCB Part #
C3970202
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS