KTR18EZPF1R60
MFR.Part #
KTR18EZPF1R60
JLCPCB Part #
C4185328
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS