3502120KFT
MFR.Part #
3502120KFT
JLCPCB Part #
C4351651
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS