CPF1206B1R74E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF1206B1R74E1
JLCPCB Part #
C4112451
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.74Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS