CPF1206B16R9E1
MFR.Part #
CPF1206B16R9E1
JLCPCB Part #
C4342480
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS