3430A2F620KTDF
MFR.Part #
3430A2F620KTDF
JLCPCB Part #
C6411164
Description
-55℃~+155℃ 1W 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS