CPF1206B10R2E1
MFR.Part #
CPF1206B10R2E1
JLCPCB Part #
C5972793
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS