CPF1206B102RE1
MFR.Part #
CPF1206B102RE1
JLCPCB Part #
C1704509
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS